Rukometaši našičkog Nexea slavili su u gostima kod Meškova s 30:25.
Rukometaši našičkog Nexea u susretu 9. kola regionalne SEHA lige u utorak su na gostovanju kod bjeloruskog Meškova slavili s 30:25 (14:13).
Igrači Nexea loše su ušli u utakmicu i nakon šest minuta gubili su 0-4. No, stvari su brzo sjele na mjesto i Nexe je uhvatio prilključak, a na odmor je otišao sa minimalnom prednošću (14-13). U nastavku Nexe je brzo došao do značajne prednosti, u 37. minuti vodio je 18-13. Do kraja susreta igrači Meškova niti jednom se nisu uspjeli približiti na manje od četiri gola zaostatka i Nexe je upisao sedmu pobjedu u SEHA ligi.
Nexe je drugi s 21 bodom, koliko ima i vodeći PPD Zagreb, koji je izgubio u gostima kod slovačkog Tatrana s 31:21. Kod Nexea najbolji su bili Tomi Vozab sa devet i Halil Jaganjac sa sedam golova, a ekipu Meškova predvodili su Artsiom Kulak, Darko Đukić i Petar Đorđić sa po četiri pogotka.